Ağaç Ev Arşivi #05Ağaç ev sohbetlerinin beşinci haftasını geride bıraktık. Bu haftanın konusu sevdiğimiz ve şükrettiğimiz şeyler ile ilgiliydi. Bu konuda paylaşılan tüm yazılar kronolojik bir şekilde ağaç ev arşivine kaydedildi. Diğer bloggerların görüşlerini merak eden herkes eğer hala okumadıysa bu sayede birbirlerinin fikirlerini okuyabilir.

Bu haftanın tartışma konusu için düğünlerden yola çıktık. Söz, nişan, çeyiz alışverişi, kına gecesi, fotoğraf çekimleri, düğün salonları ve hepsinin arkasındaki şatafat düşkünlüğü… Ülkemizdeki düğün adetleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizin hayalinizdeki düğün nasıldır? 
(Bu konuda tecrübeli bloggerların yaşanmışlıklarını okumak da çok güzel olur.)

Bu konuyla ilgili güzel yazılarınızı yarın akşamdan itibaren yayınlayabilirsiniz. Ayrıca ileriki haftalar için konu önerilerinizi mutlaka bizimle paylaşın.

Her hafta ağaç evde toplaşmak üzere, teşekkürler :)

15 yorum:

 1. Lovely readings! I do read some of them :)

  YanıtlayınSil
 2. Yazan herkesin ellerine sağlık tekrardan :) Son zamanlarda yakından ilgilendiğim bir konu bu. Yazarken ve okurken -bence- aşırı eğleneceğiz. :D

  YanıtlayınSil
 3. yazıyı yazdım bile. yarın 19.30 da yayımlanacak. çoğunluğun yazısını okumuşum. keyifli oluyor bu sohbetler :))

  YanıtlayınSil
 4. Bu haftanın konusu nasıl da benlikti aslında, ama hiç vakit bulamadım yazmak için. Önümüzdeki haftanın konusu da pek ilginçmiş, neler çıkacak ortaya merakla bekliyorum :)
  Ne güzel oldu bu toplu sohbetler, birlikte yapılan her şey hep çok güzel.

  YanıtlayınSil
 5. Ben bir türlü yetişemedim bu sohbetlere. Bu haftaya nasip diyelim. Ama yazılanları okumak çok keyifli. Emeğinize sağlık...

  YanıtlayınSil
 6. Eğlenceli bir konu gibi... Bakalım ne yazılar gelecek... Zamanım olursa belki hayallerimden bahsederim...

  YanıtlayınSil
 7. En kısa sürede yanıtlayacağım... Haftanın konusu da benden olsun!

  YanıtlayınSil
 8. yazilanlarin %90ı -ben sadelik seviyorum düğüne gerek yok ama olacaksa kır düğünü olabilir- diyecek ama aslında istenen tüm gözlerin kendinde olacağı koca kabarık gelinlik göz dolduran bir yer müzik vb. bu konuda erkekler daha dürüst düğün sevmiyoruz.

  YanıtlayınSil
 9. Yazdım yazmasına da olmadı sanki :)

  YanıtlayınSil
 10. Pazar akşamını zor bekliyorum. Gözümden kaçan yazıları burdan bulup okumak için. Normalde hiç sevilmez pazar akşamları, malum ertesi gün iş var ama bu sohbetler unutturuyor işi gücü :) herkese burdan ayrı ayrı teşekkürler :)

  YanıtlayınSil
 11. Ben de az önce paylaştım. Okumak isterseniz beklerim. Sizce çok mu karşı fikirliyim bu konuda?

  YanıtlayınSil
 12. Yazılmış, görücüye çıkmıştır:)

  YanıtlayınSil
 13. Bu haftanın konusu da mükemmelmiş.

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.